KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577053

nr 1457 7053

Harry Thomander

(f. 1916), Sverige

Oljemålning, "Vårbo". Signerad. Olja på duk, 35x86, yttermått inklusive ram: 39x90 cm

Harry Thomander, svensk målare född i Stockholm 1916.

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 mars 2022
kl 20:59:24

Harry Thomander

Läs mer om Harry Thomander